Igaunijas pēcgarša.

Nu jau divas dienas, kā esam atgriezušies no Igaunijas, kur Latvijas loku mednieku asociācijas komanda: Jānis Kļaviņš un Jānis Baumanis, piedalījās šaušanas sacensībās ar loku un bultām, šaujot pa 3D mērķiem. estonia Par to, kā mums gāja skaties šeit, nomad.lv. Igauņiem ir izdevies noorganizēt ļoti interesantu šaušanas formātu un atrast neaprakstāmi skaistu vietu. custodia iphone outlet Vienā aplī ir jāizšauj uz 28 mērķiem, kuri ir izvietoti kalnainā apvidū, un, lai visus apstaigātu ir jāveic 6-10 km. Mūsu komanda-divi Jāņi un Igaunijas loku mednieku asociācijas pārstāve Ritu Anneti Kohvu, ar “garo loku”. est2 Attālums līdz mērķim ir jānosaka uz aci. samsung custodia original Pie šaušanas sektora ir vien norāde, kur uz mērķa atrodas punktu zonas un kāds ir maksimālais attālums līdz mērķim. Tā mums ar Jāni bija pirmā un jau tik lieliska pieredze. Piemēram, šāviens pāri upītei uz pretējo kalna nogāzi, aptuvenajā attālumā 44-50 metri ar 30 grādu nobīdi uz leju, jau vien bija ko vērts. cover iphone outlet Un tā visu dienu, divi apļi, kur otrajā ir jāizšauj 2 bultas pa vienu mērķi. Kopā izbliezām kādas 100 bultas dienā, labs treniņš, lai neteiktu vairāk. cover iphone custodia Lai arī pirmo reizi startējām šādās sacensībās, rezultāts neizpalika – no 560 iespējamiem punktiem tikām pie 530 mūsu labākajā sesijā. iphone cover outlet Jā, lai šautu ar loku ir jātrenējas vismaz 5 reizes vairāk nekā ar ieroci, pietam vēl papildus vajadzīgi fiziskie treniņi. Tāpēc LLMA piedāvā trenēties kopā. Tiem kuriem ir interese šaut ar bloka tipa lokiem (compound bow), kuri vēlas nākotnē doties medībās, aicinām tikties reizi mēnesī lai kopā pašautu un padiskutētu par mūs saistošām tēmām.

4 komentāri par “Igaunijas pēcgarša.

  1. Jā, igauņu bāleliņi mums kārtējo reizi ir krietni priekšā. Šoreiz mūs diemžēl apsteiguši arī dienvidu kaimiņi – lietuvieši, kas šādus pasākumus organizē jau kādu laiciņu. Nu, ko, atliek spiest uz kvalitāti!. Un jāsaka, kā mūsu, divu letiņu, kuri šāva ar medību “bloka” lokiem, rezultāti nebūt nebija peļami. Īpaši ņemot vērā nelielo loka šaušanas pieredzi vispār, kā arī to, ka pa 3D mērķiem, dabiskos apstākļos, nosakot attālumu uz aci, mēs šāvām pirmo reizi. Reāla treniņnometne un lieliska pieredze. Rezultātā iegūta pārliecība, ka varu ar loku doties arī reālās medībās. Mājās droši vien vajadzētu vismaz mēnesi, lai sasniegtu šādu rezultātu. Bet te – kā deviņos no rīta sākām, tā astoņos vakarā beidzām, ar vienu stundiņu pusdienas pārtraukumu. Beigās jau loku atvilkt bija grūti. Kopumā šajā pasākumā piedalījās vairāk kā 80 dalībnieki, bet lieliski iekārtotā trase ļāva gandrīz visu dienu būt mežā mazajā 3 šāvēju komandā. man grūti iedomāties citu sporta veidu, kas tik harmoniski iekļautos vidē.

  2. Šāda veida sacensības (kā Igaunijā) ļoti regulāri notiek arī Latvijā, gan pa 3D dzūivnieku maketiem, gan pa papīra mērķiem. Un tās organizē gan Latvijas Loka šaušanas federācija, gan klubi, gan privātpersonas.

    Tuvākais pasākums – Ogres rajonā 18 – 21. novembris (garās svētku brīdienas), 3 dienas!!! tiks šauts pa 3D mērķiem, 4tajā uz attālumu (Clout).
    Sīkāka informācija atrodama LLŠF (Latvijas Loka šaušanas federācijas) mājas lapā http://www.archery.lv un loka šaušanas kluba “Amazones” mājas lapā amazones.archery.lv kā arī lokšāvēju forumā.

    Visi laipni aicināti piedalīties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*